.

.

Lightspeed Отворено Баија Брз Pop-Up Плажа Сонцето Сенка

Lightspeed Отворено Баија Брз Pop-Up Плажа Сонцето Сенка

DEN 1085.04

Пристапност
Во достапна форма

Еко-Колекција : Засолниште ткаенини направени од post-consumer рециклирани шишиња со вода.Отворете димензија на 91.3" x 54.3"x 56.7".Лесни полна големина 41.73 x x 5.5 5.5 (инчи) на 5 кг.Држи рацете да ви бидат слободни со изградба на рамо, рака на торбичката.Брзо и лесно поставување со страна-се повлече центар систем. 2 големи zippered windows за проток на воздух/видливост или да се додаде сенка/privacy.Чадор оценет 600mm СТП слој за влажни услови.Интегрирани човек линии, webbed удел циклуси, и песок џебови за дополнителна стабилност и вклучува преголеми торбичката, удели, и прашање торба.Брзата Pop-Up Сонцето Засолниште од Надвор Lightspeed е совршен за патувања во парк, плажа, спортски настани, или каде што треба заштита од сонце, ветер и дожд.Три-ѕидови сонцето засолништа умерена overhang обезбедува доволно сенка, и две zippered windows рамнотежа вентилација со временските заштита.Lightspeed Отворено топ-се повлече центар систем и вграден пол дизајн овозможува инстант set-up/ солза-долу - елиминирање на проблемот на поставување на сонцето засолниште.

Главните карактеристики

Избор на клиент