.

.

WENKO 377307500 Простор за Заштеда на Перење Фен, Нерѓосувачки Челик, 77-120 x 143 x 56 cm, matt Silver

WENKO 377307500 Простор за Заштеда на Перење Фен, Нерѓосувачки Челик, 77-120 x 143 x 56 cm, matt Silver

DEN 3317.04

Пристапност
Во достапна форма

Голем сушење капацитет на 2 нивоа. 14 барови понуда вкупно сушење должина од 11 м.Количка за нозете за употреба веднаш до ѕидот или да го складирате во мали дупки (12.5 cm).Продолжи врвот бар (77-120 cm). 6 castors за лесно движење. 11m сушење должина.Нивоа поединечно количка.Простор за заштеда на енергија карактеристики, овозможувајќи лесно складирање во тесни простори.Прилагодете сушење висина, ширина и локација во било кое време.За екстра долг облека, нивоа може да биде индивидуално укината, џемпери или лесно да се збрчкана облека да се суши рамно на облека железница.На фен е мобилен се монтира на 6 мазна оперативни тркала.Движејќи се од една соба во друга не е проблем со овој врвен облека, фен.Нерѓосувачки челик / пластика, простор за заштеда на чување (12.5 cm длабоко), 77-120 x 56 x 143cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент