.

.

Елита Фан Продавницата за Мажи Crewneck Sweatshirt

Елита Фан Продавницата за Мажи Crewneck Sweatshirt

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

50% Памук, 50% Полиестер.Бостон Колеџ Орли машка облека crewneck руно.Совршен crewneck руно за игра ден tailgates или крстарење градот поддршка на вашиот орли.Висок квалитет и удобно crewneck руно - совршени за било Бостон Колеџ Орли фан.Оваа Бостон Колеџ Орли crewneck руно има висок квалитет екран печатени орли тим името и Иконата на логото дека никогаш нема да одат надвор на стил.Удобно традиционално одговара дека се работи точно за size - ја видите големината на табелата за да го најде совршено се вклопуваат.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ.Секој Бостон Колеџ Орли crewneck руно е официјално лиценцирани од страна на двете училиштето и лиценцирање агенција, па можете да го претставуваат вашиот орли знаејќи ќе се носи вистинска работа!Оди Орли!.Овој класичен високо-квалитетни crewneck sweatshirt никогаш нема да одат надвор на стил!Тоа е голем плус на секое гардероба обезбедување на лесен начин да го претставува вашиот омилен NCAA тим!.

Главните карактеристики

Избор на клиент