.

.

Среќен Продажбата HSBS-CBLTB2, Јапонски Дизајн Порцелански 4.5 Г Ориз Чинии Супа Чаши Десерт Чаши Сет од 4 Цреша Сакура Мулти Цел, Светлина. Сина Цреша Дизајн

Среќен Продажбата HSBS-CBLTB2, Јапонски Дизајн Порцелански 4.5 Г Ориз Чинии Супа Чаши Десерт Чаши Сет од 4 Цреша

DEN 2388.00

Пристапност
Во достапна форма

Среќен Продажбата HSBS-CBLTB2, Јапонски Дизајн Порцелански 4.5" Г Ориз Чинии Супа Чаши Десерт Чаши Сет од 4 Цреша Сакура Мулти Цел, Светло Сина Цреша Дизајн.Оваа суши ресторан стил ориз чаши мерка околу 4.5 инчи дијаметар и 2.25 инчи висок со капацитет од еден куп / 8 fl мл.Покрај користење на тоа како ориз сад, исто така можете да го користите за сладолед, грицки, салата или што удира вашиот фенси.Направен од висок квалитет на порцелан и рачно насликани со традиционална Јапонска Цреша, која претставува убавина, живот и спокојство.На чинии се машина за миење на садови и микробранова безбедно.Класичен цреша дизајн на овие чаши, го прави совршена куќа за затоплување, родендени, свадба, матура, бизнис подарок или речиси секоја прилика.Боја : Lt BLue Cherry.

Главните карактеристики

Избор на клиент