.

.

Ringside Наследство Вистинска Кожа Бокс Тренинг Спаринг Ракавици Тен, 16-Унца

Ringside Наследство Вистинска Кожа Бокс Тренинг Спаринг Ракавици Тен, 16-Унца

DEN 3668.64

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер.Увезени.Thickest 1.3 mm АА премиум тапан-обоена 100% вистински cowhide кожа.Екстра широк заврши околу, Кука & Циклус на рака.Ненадмината одговара за заштита и долговечност. 2.25-2.75 ВО пред-криви се вбризгува моделирани пена соочи систем.Специјално дизајниран за безбедност.Опис на производот На Наследство Спаринг Ракавици ќе одговара на вашиот заднината страст за спорт, удар по удар.Специјално дизајниран за безбедност и издржливост, вие несомнено ќе го изберете.Од Производителот На Наследство Спаринг Ракавици ќе одговара на вашиот заднината страст за спорт, удар по удар.Специјално дизајниран за безбедност и издржливост, вие несомнено ќе го избере Наследство секој пат кога ќе рака на ракавици.Дебела АА, премиум, тапан-обоена, 100% вистински cowhide кожа Полна кожа, екстра широк заврши околу, Кука & Јамка околу рака Ненадмината одговара, заштита и longevity2.25-2.75" пре-криви се вбризгува моделирани пена соочи system Специјално дизајнирана за безбедност Ексклузивни поместена дланка Долната страна палецот и дланка вентилација дупки да се забрза суво време Класичен врежано логото детали Заштитна прилог палецот Влага wicking, поставата на Располагање во 14, 16 и 18 оз.

Главните карактеристики

Избор на клиент