.

.

Pointyard 32 Шест Играч Croquet Сет, Регулатива [Classic Гроздобер] Croquet Сет со Дрвени Mallets/Боја Топката/Wickets/Удели за Возрасни/Деца/Семеен-Совршени за Тревник/Дворот Игра/Парк

Pointyard 32 Шест Играч Croquet Сет, Регулатива [Classic Гроздобер] Croquet Сет со Дрвени Mallets/Боја Топката/Wickets/Удели

DEN 2063.76

Пристапност
Во достапна форма

❀【ШЕСТ ИГРАЧ CROQUET ПОСТАВИТЕ】Pointyard тревник croquet поставите доаѓа со 6x 32" цветен mallets, 6 обоени croquet топки, 6 рака лепила, 2x 21" крај удели, 9 челик wickets, игра водич и екстра големи преносни торбичката, вклучувајќи се што ви треба.Оваа croquet игра може да се игра со 2 до 6 играчи, нудејќи вашето семејство или пријатели часа на забава. ❀【ПРЕМИУМ ГУМА ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ】На Mallets глави се направени од врвен квалитет гума, дрво, кој е издржлив за долго време.Дршката удели се направена од тешки-должност топола дрво, која има јасен, текстура, мазна стругано површина, пот-доказ и удобно да се допре, кои ви даваат најдобри искуство во croquet игра.На светло-обоени топки се направени на квалитет ЈП (Полимер Еластична).Целиот сет е многу лесно да се соберат и да се игра, само во една минута. ❀【ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ & НОСАТ】Нашите Croquet Сет вклучува најлон zip-up торбичката, што е доволно голем за да ја зачувате целиот сет.Лесен за складирање и транспорт croquet сет без расклопување.Совршен за вашата да ги преземе сите mallets и топки насекаде и во секое време.Особено погодно да се спакуваат и транспорт.Само да се земе тоа да плажа, пикник, скара, кампување, партијата итн. ❀【ЗАБАВА на ОТВОРЕНО ДВОРОТ ИГРА ЗА СЕМЕЈСТВОТО】На croquet сет со дрвени mallets се многу лесно да се инсталира и да научат, само се постави тоа во минути да се игра.Тоа може да се ужива од страна на луѓе од сите возрасти.Совршен croquet отворено игра поставува за семејствата отворено забава, тинејџери или возрасни спорт, пријатели собирање игри, универзална конкуренција и тим предизвик.Професионална шест играч croquet поставите може да се користи на било кој тревник дворот или конкретни подот. ❀【ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА】На croquet топки може да биде совршено употреба во влажна трева, backyards, плажа, кампување.Совршен подарок собата за вашето семејство и пријатели во Божиќ ноќ на Вештерките, празник, роденден итн.Ние се претпостави овој сет ќе ви се допаднат.Само додадете го во вашиот тревник игри листа.Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. ❤24 часа пријателски услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент