.

.

Мајами Урагани 2-Двострано Гравирани Сатенски Финиш Карпи Стакло Сет од 2

Мајами Урагани 2-Двострано Гравирани Сатенски Финиш Карпи Стакло Сет од 2

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Мајами Урагани 2-Двострано Гравирани Сатенски Финиш Карпи Стакло Заградена Сет од 2. Секоја Чаша Има 14 унци и е 4 1/4" Високи.Јасно со Бела Гравирани Сатен Тим Логото. (Фото прикажува сива изглед.).Тешки-Должност Стакло И Одличен Квалитет.Направен во САД.Вино и Шут стакло се достапни за купување.Мајами Урагани 2-Двострано Гравирани Сатенски Финиш Карпи Стакло Заградена Сет од 2. Има 14 унци и е 4 1/4" Високи.Јасно со Сатен Гравирани Тим Логото и Името.Тешки-Должност Стакло И Одличен Квалитет.Направен во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент