.

.

Сезони & Празници Излет Налепници Вредност Пакет - 16 Листови, Симпатична Обичај Бележник & Излет Налепници, Забава Материјали за Куршум Точки Списанија, Божиќ, Велиг

Сезони & Празници Излет Налепници Вредност Пакет - 16 Листови, Симпатична Обичај Бележник & Излет Налепници,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

16 ВКУПНО ЛИСТОВИ НА СИМПАТИЧНА СЕЗОНСКИ НАЛЕПНИЦИ Обичај што може да се види & сосема уникатен празник дизајни. 13 МЕСЕЧНА ЛИСТОВИ 1 лист на забава налепници за секој месец вклучувајќи бонус Божиќ лист. 3 ЛИСТОВИ НА ПРАЗНИЦИТЕ, ПАРТИИ & РОДЕНДЕНИ Забавно партија планирање, празници и роденден налепници.ВИСОК КВАЛИТЕТ на Печатени со подобрени бои на запишување премиум мат уметност на хартија.ЗАБАВА ПРЕМИУМ НАЛЕПНИЦИ се одлични за деца или возрасни - списанија, тетратки, scrapbooks и повеќе.Сончево Редеа е сите за создавање на запишување на материјали да ви помогне да се направи убава шири, во помалку време, така што ќе може да се попродуктивни!.

Главните карактеристики

Избор на клиент