.

.

3D Печатач Подемен Плоча Одбор V-Слот 3D Печатач Линеарна Железнички Универзална Алуминиум 20-80mm Црна

3D Печатач Подемен Плоча Одбор V-Слот 3D Печатач Линеарна Железнички Универзална Алуминиум 20-80mm Црна

DEN 376.08

Пристапност
Во достапна форма

3 D Печатач Подемен Плоча е главно направени од издржлив Алуминиум материјал со Висока јачина за долг животен век.Подемен Плоча Одбор е додадена Пати преку отвори за да се овозможи мерењето појас да биде лесно да се здипли назад кон себе и стегната во место. 3 D Печатач Универзална Дел се Користи со 20mm страна на extrusions само, ова го прави одлична замена за мини V плоча кога поголеми тркала се потребни.V-Слот Подемен Плоча е помала верзија на големите V-слот подемен плоча. 3 D Печатач Accessary е лесен за употреба и инсталирање, и со цел да се кандидира на сите 20mm страни на V-Слот линеарна железница.

Главните карактеристики

Избор на клиент