.

.

ZZKKO Мериленд државното Знаме Магнетни поштенско Сандаче Покрие Заврши Пост Писмо Кутија со Капак за Надвор Градина Дома Декор Големи Димензии беа 25,5 x 20.8 Инчен

ZZKKO Мериленд државното Знаме Магнетни поштенско Сандаче Покрие Заврши Пост Писмо Кутија со Капак за Надвор

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Изберете Соодветна Големина : Направен да одговара стандардна големина челик традиционалните поштенски сандачиња мерење 6.5"(W) x 19"(L) и големи димензии поштенско сандаче мерење 8"(W) x 21"(Л).Лесен за Користење : Магнети задржете го поштенското сандаче заврши во местото на магнетна метал поштенски сандачиња.Тоа е лесно да се отстрани или да се префрлиш од за следните сезонски или празник дизајн.Трајни Изградба : Направен од долготрајни, флексибилни обложени ПВЦ што е УВ, бледнеат и временските отпорни.Latch и знамето на отворањето предвидени за својата погодност.Се применува само на традиционалните метал поштенско сандаче.Големина : беа 25,5"x20.8"(Голема Големина) | Боја : Жолта и Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент