.

.

3D Загатка,Hanshan Храмот,Balody Светски Познатиот Архитектура Блокови Играчка,Собранието Дома Decors Возрасни Занает Колекции, Светски Познатиот Згради Модел,Предизвик за

3D Загатка,Hanshan Храмот,Balody Светски Познатиот Архитектура Блокови Играчка,Собранието Дома Decors Возрасни

DEN 1125.60

Пристапност
Во достапна форма

Препорачуваме за возраст од 14+ Kids You може да се изгради ова со вашите деца во вашето слободно време,тоа е голема шанса да комуницираат со своите деца ,на своите висок квалитет familytime.Општи препораки : .66 LB;Тоа е супер-ексклузивни играчка за љубителите на загатка,Препорачуваме за возраст од 14+ тинејџери. ➤3 D загатка составени Димензии : 7.користете пескарење (вклучено) за да го отстраните burrs од мозаик (ако има);. ➤Оваа 3 D Загатка има одреден степен на тежина и бара вашата сериозни истражувања за да се заврши.38 инчи,216 парчиња мозаик,1.ако има било какви тешкотии во поврзувањето на делови, се третираат чепкалки за заби со парафински восок (вклучени).Не постои такво нешто може да подобрат вашите деца' креативност и практикување способност со забава и уживање .Тоа е мазна работ без брус ,безбедно да се игра.Во исто време, тој е, исто така, погодна за луѓе кои сакаат античка градењето модели,ти каже, со голема мудрост на античките луѓе.Нема зборови може целосно да се опише задоволство по завршувањето на целосен сет !.Оваа 3 D Загатка има одреден степен на тежина и бара вашата сериозни истражувања за да се заврши.Не постои такво нешто може да подобрат вашите деца' креативност и практикување способност со забава и уживање.Storied зградата е една од најважните видови на античка архитектура. ➤Може да се изгради со вашето семејство во вашето слободно време,тоа е голема шанса да се доставува со вашето семејство,тоа е високиот квалитет на familytime.Слично на тоа, освојувањето тоа може да ви даде голема смисла на остварување.Слично на тоа, освојувањето тоа може да ви даде голема смисла на остварување.Купи тоа сега!.Овој образовен и кул 3 D загатка гради вашите деца' умови додека бил изграден од страна на вашето дете на раце.се деликатна кога отстранување на конструкторот елементи од дрво одбор;.Оваа 3 D Загатка има одреден степен на тежина и бара вашата сериозни истражувања за да се заврши.

Главните карактеристики

Избор на клиент