.

.

Purcell Оклахома Голема Отворено Дизајн 2-Инчен Винил Decal Налепница

Purcell Оклахома Голема Отворено Дизајн 2-Инчен Винил Decal Налепница

DEN 1435.20

Пристапност
Во достапна форма

Дали ќе уживате во посетата, пешачење, или кампување во Purcell Оклахома Оваа шарени, убави и стилски налепница е совршен начин да ја покажат својата љубов кон оваа убава место.На налепницата е околу 4 инчен во големина, има прекрасни планински дизајн со Purcell Оклахома отпечатен на дното.Оваа налепница лесно е прикачена на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил, или било која површина.Висока дефиниција квалитетот на фотографијата.Совршен за да се држи на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил, или било која површина.На графика се отпорни на тешки временски услови, бледнеат отпорни, и го задржува светла и остри за долго време.Дали ќе уживате во посетата, пешачење, или кампување во Purcell Оклахома Оваа шарени, убави и стилски налепница е совршен начин да ја покажат својата љубов кон оваа убава место.На налепницата е околу 4 инчен во големина, има прекрасни планински дизајн со Purcell Оклахома отпечатен на дното.Оваа налепница лесно е прикачена на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил, или било која површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент