.

.

Stonebriar Матирано Стакло Селски Плоштад Дрво Ураганот Свеќа Фенер со Чувство Изреки

Stonebriar Матирано Стакло Селски Плоштад Дрво Ураганот Свеќа Фенер со Чувство Изреки

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Фенер мерки 8. 5" x 6. 5" x 6. 5" и е совршена, како централен, мантија декорација, виси на ѕидот sconce, на било кој tabletop, или како патио декорација.Lantern лесно се вклопува во 3"x 4" столб свеќа за да се создаде топла поканува сјај насекаде во вашиот дом.Селски дрво фенер е durably направени со лесно потресени дрво рамка акцентирани со матирано стакло ѕидови со чувства, велејќи.Stonebriar дрво фенер доаѓа со цврсти метални се справи, па тоа е совршен за некој виси на ѕидот sconce или надвор од пастирот е кука.Stonebriar Колекција карактеристики уметничките стил на изработка, богати бои и нападни бои и веднаш ќе додадете интерес на секоја соба.Stonebriar фенери се совршен начин за да додадете пријатна, повикувајќи се допре до вашиот дом.Нашата колекција карактеристики уметничките стил на изработка, богати бои и нападни бои.Тоа веднаш ќе додадете интерес на секоја соба.Нашите селски дрво фенер е направен со лесно потресени дрво рамка акцентирани со матирано стакло страни.Можете да уживате во вашите фенер во затворени простории или на отворено.Фенер, исто така доаѓа со рустикален метална рачка за таа додаде farmhouse допир.Метална рачка, го прави лесно да се носат фенер од едно место до следниот.Можете исто така да лесно да се откажам фенер на ѕидот sconce кука или на отворено на пастирот е кука.Вашиот селски дрвени фенер е совршена големина за централен на забави, свадби и родендени.Можете исто така да ги додадете вашите омилени ароматерапијата свеќа за да се создаде романтична и релаксирачки спа амбиент.Можностите се бескрајни!Купи вашиот Stonebriar Дрвени расположение свеќа фенер и да се создаде инстант класика во вашиот дом оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент