.

.

Rebreakable Удирање Плочи, Taekwondo Карате и Боречки Вештини Одбор, Карате Кршење на Одборот за Деца и Возрасни, Бокс Опрема и Карате Кршење Одбор

Rebreakable Удирање Плочи, Taekwondo Карате и Боречки Вештини Одбор, Карате Кршење на Одборот за Деца и Возрасни,

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна лизгајте преку формула за да reassemble одбори повторно и повторно и да се (ќе го претпоставам) повторно!!Еко Пријателски и буџет ефикасни производи.Ние тогаш се зголеми нивото на тежина да се Сини, Црвени, и на крај Црна.Совршен Подарок : Прекрасен подарок за студентите учење боречки вештини, вклучувајќи taekwondo, карате, Muay Тајландски, кик-бокс, Бокс и многу повеќе.Жолта одбор е најлесниот одбор да се скрши.Премиум Квалитет : Квалитет : Изберете ЕДНА Боја/Тежина на вашите потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент