.

.

Едноставно Зелени Вар Скала Смена 1 Гал.

Едноставно Зелени Вар Скала Смена 1 Гал.

DEN 579.60

Пристапност
Во достапна форма

Ги отстранува дури и тешки, built-up вар скала, минерални депозити, тврда вода дамки, сапун ѓубриња и оксидација со леснотија.Fume-слободен формула deodorizes како што кожата оставајќи пријатен wintergreen мирис.Органски сол формула е кајгана, амонијак и фосфор-слободни.Не абразивни формула нема да се соблече заштитни бои, предизвика промена на бојата, etch или оштетување чувствителни површини, како и други груби descalers.Ја спречува минерални start-up со редовна употреба.Едноставно Зелени Вар Скала Смена користи органски сол формула за распуштање вар скала, минерални депозити, тврда вода дамки, сапун ѓубриња и оксидација.Не абразивни формула нема да се соблече заштитни бои, предизвика промена на бојата, etch или оштетување чувствителни површини, како и други груби descalers.

Главните карактеристики

Избор на клиент