.

.

Carhartt Мажите Сила тешка категорија Термички База Слој Панталона

Carhartt Мажите Сила тешка категорија Термички База Слој Панталона

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Поли-волна мешавина регулира температурата, брзо сува фитили далеку пот и се бори против мирис.Солиден flex технологија за олеснување на движењето.Мазна, рамна заклучување на шевовите и tagless етикета подобрување на удобност.Сокриени сува ниска бод корселе и contoured фронт за удобност.Стратешки цвест сместување за максимална удобност и да се намали chafing.

Главните карактеристики

Избор на клиент