.

.

БОГ Камера Додатоци Семоќ Батерија Li-ion Камера Батеријата Пак, Власта Камера Menu/Гледачот со Големи Гледање на Екран, SD Камера Читач на картички

БОГ Камера Додатоци Семоќ Батерија Li-ion Камера Батеријата Пак, Власта Камера Menu/Гледачот со Големи Гледање

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Пластика.Направени во САД или Увезуваат.СПЕЦИФИКАЦИИ : 3" Color TFT Екран, SD Картичка и USB компатибилни (не се вклучени) и работи на (6) АА батерии за до 23k слики или БЛАТО Литиум Јонска Батерија Pack (#1116329) за 12+ месеци од животот на батеријата.РАЗНОВРСНА : Може да се користи за да прикажете слики и видео во живо во областа, како и на компјутер со помош на USB кабел или SD читач на картички (не се вклучени).ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : Функции, лесно да се движите низ менито што се прегледи за складирање статус, моменталните прилагодувања на камерата, репродукција на видео и слики од камерата поставување, камера именување, камера тестирање, SD картичка, форматирање и надградбите на фирмверот.ИНОВАТИВНИ : има многу прилагодувања за фотографирање (слики, видео, хибридни, мулти шут, време застаруваат), способност за ознака и омилени животни, тест на камерата за совршена положба и ажурирање на фирмверот од страна на вчитување на ажурирање на SD од БЛАТО веб-сајт.КОМПАТИБИЛЕН : Промена од единици на БОГ Тајни (#1116327) и Крв Месечината (#1116328) Камери за да се избегне кавга на жонглирање SD Картички, наоѓање картичка читатели и пристапот до компјутери.На БОГ камера menu (мени) и слика гледачот работи за универзално прифатени како резервна или средно гледачот за 18 MP црна флеш и 22 ПРАТЕНИК двоен сензор инфраред камери.

Главните карактеристики

Избор на клиент