.

.

Marmot Жените Sonya Јакна, Пополнете Моќност 700

Marmot Жените Sonya Јакна, Пополнете Моќност 700

DEN 4896.48

Пристапност
Во достапна форма

100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Овој лесен жените надолу јакна е одличен за брзо дена околу градот. 700 пополнете-моќ-долу дава исклучителни топлина во зиморничав temps.Во прилог худ овозможува на дополнителен временски заштита.Еластична-граница ракави обезбеди топлина и да го задржи надвор елементи.Zippered страна џебови се совршени за stowing мали предмети како со пари, клучеви, вашиот телефон, и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент