.

.

VIVOHOME Тешки Самостојна Двојна Кајак Складирање Рек Висина Прилагодливи Превозникот Застане И 2-Pack 125 Кг Капацитет Надгради Таванот Планинска Велосипедска Кајак Кан

VIVOHOME Тешки Самостојна Двојна Кајак Складирање Рек Висина Прилагодливи Превозникот Застане И 2-Pack 125 Кг

DEN 5615.76

Пристапност
Во достапна форма

ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛ - На кајак застане е целосно тубуларна метал направени со црн прав-обложени заврши гарантира издржливост за долгорочна употреба; PE-пена cushioned ракави работи за УВ заштита и нула отпор.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Ова кајак ја воочи големината и лифт е дизајниран со макара систем, ќе може да се качи или висат кајаци да таванот со леснотија; Само се кука до вашиот кајак потоа се повлече на јаже да се укине и заклучување; за Труд заштеда и удобен!Само минимум на алатки потребни се и ќе бидат подигање или lowing тешки товарни во ниеден момент.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - решетката доаѓа со 2 отстранлив носители но не ограничувајќи се на инсталирани со само 2; Со повеќе дупки дизајниран на цевка, лулка на рацете се достапни за ниво прилагодување за да се исполнат различни големина на предмети.БЕЗБЕДНОСТ ЗАКЛУЧИ - Тоа кајак ја воочи големината и лифт е опремен со безбедно заклучување механизам кој спречува случајно ослободување; Кога предметите се зголеми на соодветна висина, врзување на јаже на ѕид со приближно; Падина агол од 45 степен, тогаш јажето ќе биде цврсто заклучени во место и нема да се ослободи.СТАБИЛНА САМОСТОЈНА - Неверојатно стабилни на кајак стојат, дури и во сиромашните правец услови благодарение на двојна tripod основи на дизајн; Помине дупки на база ви овозможи да се зајакне својата стабилност, што значи дека никогаш не се грижите за тоа паѓа надолу кога го држите тешки тегови.

Главните карактеристики

Избор на клиент