.

.

HSU Floaty Случај, за GoPro Херој 10/9 Црна, Лебдејќи Случај со Долг Навој за Нуркањето, Сурфање, Wakeboarding, GoPro Херој 9 Додатоци

HSU Floaty Случај, за GoPro Херој 10/9 Црна, Лебдејќи Случај со Долг Навој за Нуркањето, Сурфање, Wakeboarding,

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

На HSU floaty случај е специјално дизајниран за Go Pro Херој 10, Херој 9 Црна акција камера.Пакет содржи : 1 x floaty случај, 1 x долго завртка.Висока видливост портокалова боја floaty случај е лесно да забележиш кога вашиот Go Pro Херој 9 Црна лебди во вода.Немојте да се грижите за губење на вашиот камера.Одлично за нуркањето, сурфање, wakeboarding, или други водни активности.Заштитете го вашиот камера во сите правци.Едноставен и уникатен облик прави постоечкиот лесен за употреба, брзо се инсталира и да ги отстраните.На wraparound дизајн овозможува пристап до вашата камера копчиња, екран на допир.Може да се користи со други додатоци, како устата планината, градите планината, планината глава и други harnesses.Погоден за сите видови на спортови на вода, на floaty случај може да се користи со устата планината, буквален за мрежа, градите рака, шлем, итн., за да се спречи камера од се загуби по паѓање во вода.Answer : ___________________________ NOTE : Кога постоечкиот случај се користи со selfie стап, tripod, итн., тоа нема да плови поради тешка тежина.

Главните карактеристики

Избор на клиент