.

.

Fiberglass Кабел Puller, Тешки Висока Јачина Fiberglass Најлон Риба Лента Жица Puller, 4.0 mm 30m за Риболов Влечење

Fiberglass Кабел Puller, Тешки Висока Јачина Fiberglass Најлон Риба Лента Жица Puller, 4.0 mm 30m за Риболов

DEN 1341.36

Пристапност
Во достапна форма

Високо Квалитетен Материјал : fiberglass најлон риба лента е не-проводници и брзо, ' рѓа и отпорен на корозија, супериорен влече сила, со цврсти и издржливи.Риба Ленти : Висока јачина пролет челик риба ленти може да се користи за долго време и идеални за тешки жица повлекува, ' рѓа слободни и метежот слободни дури и преку сув ѕид, канал, изолација, цевки, кабелски канал работа и повеќе.Ергономски Рачка : големо влијание за чување и најлон рачка за максимална издржливост, лесно и удобно да се користи.Со високи Перформанси : дршката обезбедува цврста и стабилна контрола при влечење на лента надвор од кутијата.Добро затегнувачка и шок отпор го прави тоа имаат долг животен век.Гаранција Услуга : Ако има некои проблеми со нашите риба лента жица puller или служба за било која причина, не двоумете се да контактирате со нас.Ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.Спецификација : Предмет Тип : Кабел Puller Material : Fiberglass Nylon Width : Прибл. 4mm / 0.2 in Length : Прибл. 30m / 98.4 ft Color : Red Package Листа : 1 x Кабел Puller.

Главните карактеристики

Избор на клиент