.

.

DeckWise (Сива) Ipe Клип Екстремни Скриени Палубата сврзувачки елементи, 3/32 Проред, Содржи не 'Рѓосувачки Челик Црна #8x2 Трим-Раководител Завртки за 300 Квадратни. Ft. на АД Т?

DeckWise (Сива) Ipe Клип Екстремни Скриени Палубата сврзувачки елементи, 3/32 Проред, Содржи не 'Рѓосувачки

DEN 393.60

Пристапност
Во достапна форма

Комплет вклучува 525 СИВА скриени палубата клипови, 570 #8x2" црна T15 нерѓосувачки челични навртки, возач и вежба битови плус јазот spacer tools. 525 смета колекции ќе се зацврсти 300 Квадратни.Ft.на платформа (16" на Центарот).Користење со пред-жлеб 5/4 или 1x hardwoods, композити и ПВЦ материјал.Нерѓосувачки Челик Вметнете моделирани во внатрешноста на палубата fastener спречува overdriving на Завртка за време на инсталацијата.Spacer нога автоматски се поставува на јазот меѓу штици за доследно проред.Боја : Сива Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент