.

.

Leidowei Мажите 2 во 1 Тренингот Работи Шорцеви Лесен Тренинг Јога Салата 7 Краток Џебови со Патент

Leidowei Мажите 2 во 1 Тренингот Работи Шорцеви Лесен Тренинг Јога Салата 7 Краток Џебови со Патент

DEN 453.12

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Надворешниот Шорцеви : 95% Полиестер, 5% Spandex; Вграден Компресија Шорцеви : 90% Полиестер, 10% Elastane.Drawstring затворање.Машина За Миење. 2-ВО-1 ДИЗАЈН : Mesh материјал шорцеви, брз-сува ткаенина за да бидете удобно за вежбање и пракса, изградена-во Компресија панталони со тесни одговара нуди поддршка бутните мускули за да се подобри ефикасноста и да се обезбеди повеќе великодушни одговара за екстра мобилност.МУЛТИ-ЏЕБ ДИЗАЈН : НА лагер телефон џеб да задржи вашиот телефон од патот; 2 пред zippered џебови ажурирајте го вашиот телефон, копчиња и паричникот безбедно; И една назад Сребро Рефлексивни Џеб Дизајн за Зголемување на Видливоста, те прави побезбеден во текот на ноќта активности на отворено.ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластична корселе со внатрешна drawcord за совршено се вклопуваат; лесно да се чисти, ја задржува формата и по повеќе мие.Новиот Стил На Тренингот Шорцеви за Мажи.ПОВОД : Работи Шорцеви совршено се вклопуваат тренингот, фитнес, трчање, фитнес, обука, кошарка, џогирање, вежба или други активности на отворено, итн.Пакет : 1* Шорцеви + 1* Drawstring Ранец.Како професионален спортски бренд, ние ќе се придржуваат до бренд мисија на "воопшто НЕ се СЛЕДАТ ИЗОДИ ПАТОТ".Сите нашата љубов и страст за фитнес се трансформира во висок квалитет, висока-перформанси спортска опрема од страна на професионални прилагоди, одличен дизајн, и непрекинато технолошки иновации.Обезбеди невиден сосема ново искуство за секој авто-воин кој е нестрплив да се надмине.Надградена технички ткаенини има светлина, дише и меки се чувствуваат, што е повеќе од пријатно и слободно да се движат.

Главните карактеристики

Избор на клиент