.

.

uxcell 15pcs Гумени Нозе Браник Мебел Стол Табела Засилувач Говорникот Кабинет Нога Влошки, D27x21xH18mm

uxcell 15pcs Гумени Нозе Браник Мебел Стол Табела Засилувач Говорникот Кабинет Нога Влошки, D27x21xH18mm

DEN 299.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА - 1.063" Топ Кол x 0.827" Дното Кол x 0.709" Висина(D27x21x H18mm), Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2", Миење Дијаметар : 10мм/0.394".Пакет Вклучувајќи : 15 x Гумени Нозе Браник; постабилна и издржливи; не-означување.ЗАШТИТА на ВАШИОТ КАТ - гумени нозе може да се заштити вашиот убави дрвени предмети, керамичка плочка и линолеум подови од гребнатини и да ги зачувате вашите мебел нозе, исто така, може да се задржи вашата мебел од подвижни или лизгање наоколу.ОДЛИЧЕН ИЗБОР - гумени нозе се користи за сечење одбор, мебел, инструменти, прикажување на полица, машини, опрема за експериментални опрема, дистрибуција кутија, бас гитара засилувач и механичка опрема, итн.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - (Завртки НЕ се Вклучени) На заострените гумени нозе имаат преку-дупка и вметната завртка локација за монтажа, со завртки.На заострените гума засилувач/кабината нозе имаат преку дупка и да е вметната завртка локација за монтажа, со завртки (завртки не се вклучени).Гумени нозе може да се заштити вашиот убави дрвени предмети, керамичка плочка и линолеум подови од гребнатини и да ги зачувате вашите мебел нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент