.

.

Сурфање Bodyboard Глуждот Поводник,Застане Гребло Одбор 5mm Извиткани Пролет Нога Нога Јаже Сурфање Поводник за буквален за мрежа Поводник Извиткани Нога Извиткани Зас?

Сурфање Bodyboard Глуждот Поводник,Застане Гребло Одбор 5mm Извиткани Пролет Нога Нога Јаже Сурфање Поводник

DEN 278.16

Пристапност
Во достапна форма

5ft Застане paddleboard / буквален за мрежа извиткани поводник.Супер силен 5mm СТП мозок, прилагодливи глуждот ткаенината. 5 метри максимална протегала должина, цврсти и издржливи да ја користите.Удобно глуждот рака одговара на било глуждот големина, погоден за мажите и жените.Лесни и флексибилни, погоден за bodyboard / буквален за мрежа и други.Боја : Жолта.

Главните карактеристики

Избор на клиент