.

.

Велосипед Огледало, Велосипед на ретровизорот за Handlebar Крајот лесно Монтирање Флексибилни Безбедност Ultralight Конвексни Прилагодливи mtb Патот велосипед Огледала (Фо?

Велосипед Огледало, Велосипед на ретровизорот за Handlebar Крајот лесно Монтирање Флексибилни Безбедност Ultralight

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

1-ЦВРСТИ HD велосипедизам огледало леќа со анти-нула заштитна фолија, треба откине филмот пред да го користите, ABS справи. 2-МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : База со 360 степени целосна ротација, и може да се прилагоди на било која насока да ви помогне да се види секој насока на грбот. 3 - ПОГОДЕН ЗА - Одговара за handlebar на дијаметар рок од 22mm, велосипед rearview огледало е применливо и за двете Лево и Десно страни.Одлично за градот велосипед, мотоцикл, e-велосипед, bmx, планински и патот велосипеди. 4-ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА 1.Огледалото се усогласува наклонети површини за да се поврзете бар крајот на велосипедот; 2.Целосно вметнете врска точка проширување гром во крајот на handlebar; 3.Користење на хексадецимален клуч (во пакетот) да се стегне, и да го подесите саканото место. 5-ПО ПРОДАЖБА :СИТЕ Клиентите Може да се Врати И Се Враќа Во Случај На Набавка Не е Satisfiled за било која причина ,имате никаков ризик да се обиде.Одговара за handlebar на дијаметар рок од 22mm.Велосипед rearview огледало е применливо и за двете Лево и Десно страни.Одлично за градот велосипед, мотоцикл, e-велосипед, bmx, планински и патот велосипеди.ЗДРАВ & ТРАЈНИ & МАЛА ТЕЖИНА.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА.ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Секој безбедно rearview велосипед огледало е направен од висок квалитет на најлон смола.една тежина 46g.HD велосипедизам огледало леќа со анти-нула заштитна фолија, треба откине филмот пред да го користите, ABS справи.Лесно да се прилагоди десно и лево.Лесно да се провери назад видите.Задржи ни повеќе побезбедно. 360 степен ротација.Повеќе визија ќе се провери.Задржи ни повеќе побезбедно.Лесно да се инсталира.Само треба завртка и одржување на велосипед огледало стабилна.Задржи ни повеќе побезбедно.Отворено екранот.Искривено огледало ќе ни покаже повеќе визија.Јасно и широка визија.Истото место ни покаже поинаква визија.Искривено огледало ни даде повеќе широка визија, рамно огледало ни даде јасна.ние може да избере некој како каков што ни треба.ЗДРАВ & ТРАЈНИ & СВЕТЛИНА WEIGHTMULTI-FUNCTIONEASY ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Секој безбедно rearview велосипед огледало е направен од висок квалитет на најлон resinone тежина 46g HD велосипедизам огледало леќа со анти-нула заштитна фолија, треба откине филмот пред да го користите, ABS справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент