.

.

Earthball, Гумени Земјата Свет од сателитски слики, Светат во Темница Градови

Earthball, Гумени Земјата Свет од сателитски слики, Светат во Темница Градови

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа гумени Земјата добива многу внимание со својот детаљ од илјадници НАСА сателитски фотографии кои влегоа во прекрасен приказ.Да, можете да го користите како плажа топката, но вие исто така ќе сакате тоа за својата образовна вредност. 16 страница Глобалната Прирачник.Винил. 16" дијаметар. 0550082 C.

Главните карактеристики

Избор на клиент