.

.

Игра Контролер за PS4, Безжична Bluetooth Контролер за PS4/Pro/Тенок/PC, Далечински Управувач Gamepad со Двојна Вибрации Жиро Оска Игра Џојстик

Игра Контролер за PS4, Безжична Bluetooth Контролер за PS4/Pro/Тенок/PC, Далечински Управувач Gamepad со Двојна

DEN 671.28

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајнирани за PS4/Pro/Тенок/PC за да продолжи репродукцијата сесии и тоа може да потрае вашиот гејмерски да на следното ниво!Ултра-чувствителни копчиња и влошки се направени за гејмери, нудат играчи апсолутна контрола за сите игри на конзола за PS4, со што непречено игри искуство.Компатибилни со PS4 конзола & PC и Андроид оперативен СИСТЕМ.【Прецизност и Контрола】 : Компатибилни со PS4 конзола & PC и Андроид оперативен СИСТЕМ.Се надополни Изгледот на PS4 gamepad контролер е exquistite направени за вашите одлични игри искуство. 【Жиро Турбо и Двоен Шок】 : Опремени со напредна 6-оската gyroscope функција и поддржува движење сензори функција, подобрен мотор ви дава посилна повратна информација на вибрации за повеќе извонредно игри искуство. 【Надградена Верзија】 : Изведба Надградба, со PS4 Контролер е вграден во 700m Ah компатибилен USB полнење на батеријата, можете да интензивно се игра за 8 часа, со 2 час целосно наполнет.Нема потреба за возач или дополнителни операции, поддржани само од Bluetooth, тоа е Out-of-the-Box-и-се Игра производ што ќе може да игра на различни платформи.Површината на кожата-friendly допир и не се само обични стариот стап пластика. 【Ергономски Дизајн】 : Безжичната Bluetooth PS4 Контролер одговара на вашите раце природно со неговиот ергономски дизајн.Жиро Турбо и Двоен Шок Опремени со напредна 6-оската gyroscope функција и поддржува движење сензори функција, подобрен мотор ви дава посилна повратна информација на вибрации за повеќе извонредно игри искуство.Оптимизиран изгледот на копчето и висока чувствителност двојна аналогни стапови може да се подобри точноста на критични моменти, и да се поедностави играта, додека намалување на времето за одговор. 【Извонредно Игри Искуство】 : Револуционер функции, како на допир подлога, интегрирани светлина бар, и вграден звучник ќе нуди возбудливи нови начини да се доживее и да комуницирате со вашите игри и нејзините 3.Висок Precisive D-pad D-pad е ungraded и висок precisive операција, тоа може да прима нула отстапување операција сигнали, која е висока чувствителност и поедноставува ракување на играта тип.Рака костец се направени на текстура гумени кој додава триење и го спречува рака пот.Споделување на копчето Options копчето D Подлога (горе, долу, десно, лево) Акција копчиња (триаголник, круг, крстот, квадрат) Активирањето на копчиња (R1, R2, L1, L2) Touch Pad копчето Супер Компатибилност На PS4 безжичен контролер ви дава непроблематична и лесна искуство кога се поврзувате со вашиот PS4/PS4 Pro/PS4 Тенок Конзола или било кој друг компјутер/phones/таблети.

Главните карактеристики

Избор на клиент