.

.

33 Стапки Fiberglass Риба Лента Кабел Прачки Компатибилен со Коаксијален Ѕид Жици Риболов Држи Змија Алатка Електрична Жица Работи Fiberglass се Повлече Прачки за Полнење

33 Стапки Fiberglass Риба Лента Кабел Прачки Компатибилен со Коаксијален Ѕид Жици Риболов Држи Змија Алатка

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма

✅FUCTIONЗа водење на жица преку ѕидови, тавани, индексирање простори, суб-подови и суспендирани тавани Голема за инсталирање на кабел. ✅ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТна Оваа високо-квалитетни точно еднакво ги исполнува или го надминува оригиналниот производител спецификации.Овозможува последователни зголемување на должината за употреба во тесни простори.Наведнуваат доволно за да се приспособат на крајот, и беспомошна доволно да се спротивстави на крајот, s Don грижете се за штета. ✅ПРОИЗВОД, ВКЛУЧУВАЈЌИВклучува 3.3 FT*10 прачки со навој месинг конектори, 3/16" флексибилни акрилик врска, месинг помогнам и да се повлече прачки. ✅ДЕТАЛИСекој род да се поврзе со навој месинг конекција за да на следното што го прави должина cusomizable од 3.3 нозе сите на патот до 33 стапки!Fiberglass род дијаметар е 3/16". ✅100% ЗАДОВОЛСТВО ќе се фокусира на обезбедување на високо квалитетни производи по фер цена : ако unsatisfy со нашиот производ, можете да се вратите на нашите САД складиште, без ризик. 1.Пренослив.Комплет includs : (10pcs) 39 во.прачки со навој месинг конектори, со 6-1/2 во.Производ Должина:33 Ft.Испорака Тежина:1.24 lb.Големина(s):3/16 во. 2.Лесно собранието.Овие nonconductive fiberglass прачки може да се зезнав заедно за да формираат повеќе должини. 3.Prefect за кога пристап добива тешко.Тоа може да биде runned жица преку ѕидови, тавани, индексирање простори, суб-подови и суспендирани тавани. 4.Флексибилни.Флексибилни акрилик врска која може да се постави на секој агол, а месинг кука крајот за влечење, и месинг око крајот за туркање.Најдете две различни главата ,можете целосно да се connet нив.Може да се поврзете со кука ,мала светлина ,и Моќен магнет.За да добиете повеќе работи.Не проводници, доволно безбедно;.Флексибилни шатл во секој агол.Тоа е доволно флексибилен за да овозможи да се биде добар помошник дома и на работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент