.

.

Браунинг Трага Камери Defender Безжична Мобилна 20MP AT&T Трага Камера со 32 GB SD Картичка и SD Читач на картички за iOS или Android

Браунинг Трага Камери Defender Безжична Мобилна 20MP AT&T Трага Камера со 32 GB SD Картичка и SD Читач на картички

DEN 1672.80

Пристапност
Во достапна форма

БОЈА на ГЛЕДАЊЕ на ЕКРАН - 2" колор дисплеј овозможува преглед на слики и видео записи правото во областа; функции На камерата највисок квалитет на 20 ПРАТЕНИК слики и 1920x1080 FULL HD видео процесор способни за производство на неверојатна видео снимка од вашата игра.ИНФРАЦРВЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО текот на НОЌТА - Ова трага камерата работи во ниту еден голем дострел ниска сјај Инфраред режим на блиц или може да се оди сосема undetectable користење на Невидлив IR режим што е одлично за игра која е лесно да се spooked, или безбедност апликација.Овој пакет вклучува Defender Безжична Мобилна 20 MP AT&T Трага Камера, 32 GB CD Картичка и CD Читач на картички за IOS или Android уреди (во зависност од моделот).6 Вториот Времето за Опоравување помеѓу Слики; - Illuma-Smart Технологија Автоматски ја прилагодува IR Флеш за Совршен Ноќта Фотографии; - SD-Картичката Управување со Опции; - Smart IR Видео; - Долго траење на Батеријата од 16 АА батерии (не се вклучени); - 12 V Надворешна Сила Џек.Бранителот Безжична трага камерата работи во ниту еден голем дострел ниска сјај Инфраред режим на блиц или може да се оди сосема undetectable користење на Невидлив IR режим, што е одлично за игра која е лесно да се spooked, или безбедност апликација. 4 G LTE МРЕЖА - да Пренесе HD слики и Видео клипови во текот на национално ниво 4 G LTE ATT мрежа од вашиот омилен лов на самото место, право на вашиот лаптоп или мобилен уред со користење на Штрајк Сила Безжичен систем за управување.Браунинг Трага Апарати се дизајнирани и произведени со страствен група на ловци кои постојано се стремиме да ја испорача највисоката перформанси трага камери на пазарот преку иновации и cutting-edge технологија.Со неспоредлив квалитет, откако ќе се користи Браунинг Трага Камера, ќе се согласите дека искуството е за вториот нема.ГОЛЕМА ТРАГА КАМЕРА - Тоа е дизајниран да биде крајната далечински игра sup алатка; Ова е совршено трага камерата за да работат на далечинскиот лов својства со ограничен пристап, како и на чувствителните области каде што играта не треба да бидат вознемирени.МОБИЛНАТА ФУНКЦИИ : - Функционира на национално ниво 4 G LTE ATT Мрежа; - Поставени се стандардни слики; - Поставени се HD слики или Видео клипови; - GPS тагирани слики; - Мапирање функција; - Креирате и да Управувате со снимки во Папки; - месец до Месец Податоци планови; - Активирајте камери само кога имате потреба од нив; - Лесен за користење мобилен стан.

Главните карактеристики

Избор на клиент