.

.

9 Парчиња Елф Самовила Cosplay Костим Поставите Вклучени Елени Цвет Круна Цвет Headband Жените Флорални Круна Boho Цвет Headband 4 Пара Самовила Елф Мека Уши Самовили Pixie Елф Ушит

9 Парчиња Елф Самовила Cosplay Костим Поставите Вклучени Елени Цвет Круна Цвет Headband Жените Флорални Круна

DEN 131.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет се вклучени : ќе добиете елф самовила cosplay костими вклучувајќи 1 парче на елени цвет круна headband со панделка и 4 пара на самовила елф мека уши, кој е убав додаток за да присуствуваат на партија, се доволни количини може да ги задоволи секојдневните потреби и замена.Квалитет на материјалот : овие самовили pixie елф уши се изработени од латекс материјали, која е мека на допир и безбедно да се користи, може да биде укината без деформација, кожата-friendly и удобен; Жени флорални круна е изработен од ткаенина листови и цветови, лента и гранка, кој може да ви послужи за долго време.Лесно да се носат : овие самовила елф мека ушите може да бидат обесени директно на уво и се вклопуваат повеќето ушите на луѓето; Ако се чувствувате малку лабава, може да се применува eyelash лепак или двојно селотејп во коренот на увото да се направи повеќе солидна; големината на цвет круна headband е прилагодлив, тоа доаѓа со лента која можете да ја прилагодите според вашиот шеф големина.Повеќе намени : овие елф ушите и елени цвет круна headbands се погодни за улога игра, ноќта на Вештерките, бар партии, реални елф ушите и елени цвет круна headbands да додадете на вашиот шарм и да се направи повеќе привлечна и изгледаат различно.Уживајте во DIY забава : овие самовила елф мека ушите може да се користи после миење со вода или лицето чистење; исто така Можете да ја смените бојата со шминка, како што се основа, или други козметика; По употребата, што може да се мие со благ чистење.Широка употреба : Овие елф ушите и елени цвет круна headbands се погодни за улога игра, ноќта на Вештерките, бар партии, реални елф ушите и елени цвет круна headbands да додадете на вашиот шарм и да се направи повеќе привлечна и изгледаат различно.Една големина одговара на повеќето : Овие самовила елф мека ушите може да бидат обесени директно на уво и се вклопуваат повеќето ушите на луѓето.Ако се чувствувате малку лабава, може да се применува eyelash лепак или двојно селотејп во коренот на увото да се направи повеќе солидна.Големината на цвет круна headband е прилагодлив, тоа доаѓа со лента која можете да ја прилагодите според вашиот шеф големина.

Главните карактеристики

Color:
as the pictures shown
Material:
plastic, fabric
Size:
one size fits most
Package includes:
1 x Deer flower crown headband :
4 x Elf ears :
Warm note:
Please allow slight size errors due to manual measurement. :
The colors may exist slight differences due to different screens. :
Избор на клиент