.

.

Jili Онлајн 4pcs Трајни Гребло во Држачот за Монтирање Patch за Надувување Брод

Jili Онлајн 4pcs Трајни Гребло во Држачот за Монтирање Patch за Надувување Брод

DEN 359.52

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран да се одржи paddles помалку од 29mm дијаметар.Може да се монтира на хоризонтална или вертикална површина.Издржливи гребло , совршен за користење во брод, гума dinghy, Кајак, кану, итн.Премиум ПВЦ материјал со цврст стисок, издржливи и долготрајни.Лесен за употреба и инсталирање, само играат улога на врзивен материјал со соодветен лепак (Не се Вклучени).Опис : Премиум ПВЦ материјал со цврст стисок, издржливи и долготрајни - со цел да се одржи paddles помалку од 29mm дијаметар. - Може да се монтира на хоризонтална или вертикална површина. - Лесен за употреба и инсталирање, само играат улога на врзивен материјал со соодветен лепак (Не се Вклучени) - Трајни гребло , совршен за користење во брод, гума dinghy, Кајак, кану, итн.Спецификација : - Материјал : ПВЦ Боја : Црна Димензии : - L x W : Прибл. 11x8.5cm / 4.3 x3.3 инчен - Дупка со дијаметар : Приближно 2.9 cm / 1.14 inch Package Вклучува : 4 Парчиња Гребло Holder Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент