.

.

HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

DEN 741.60

Пристапност
Во достапна форма

Пријатно чувство : Супер лесни и флексибилни само како чорапи,дише и мазни ткаенини обезбеди голема слобода и удобно чувство.71 во = ЕУ 44-45 XXXL : НИ Мажи : 11.задебелена единствена и дише табани со шок апсорпција перформанси, заштита на твоите нозе од тоа да биде повреден со камен и други остри предмети.Ние обезбедуваме модерен повеќе модели и бои, дизајни, повеќе избори за вас.22 во = ЕУ 46-47 ПОВОД : Погоден за широк спектар на настани, како што се : на Плажа, базен, базен,пловењето,kayaking, сурфање на ветер, аква спорт, џогирање, пешачење, риболов, одбојка на плажа, градинарство, Јога обука.Погодност : Брзо-сува вода чевли, ултра мала тежина мазна еластичен ткаенини и лесно лизга-за дизајн го прават тоа полесно да се носат и полетување.Совршен чевли за вашиот летен отворено вода активности .5 = Insole Должина во 10.Ве молиме погледнете го ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА.Женска Mens Брзо-Сува Вода Чевли Плажа, Сурфање Пливаат Чорапи Базен Јога Чевли за Лето Вода Спорт лесен дише брзо сушење вода чевли,ултра мала тежина мазна еластичен ткаенини и Ултра-Светло против пролизгување гумен ѓон се обезбеди удобно чувство за носење.Лесен и compressible, лесно да се свитка и се носат кога ќе излезе.5 = Insole Должина 10.Високо-квалитетна анти-лизга задебелена единствена : Единствена направени од високо квалитетен материјал, светлина и издржливи.46 во = ЕУ 36-37 M : НИ Жените : 7-8/Мажи : 6-7 = Insole Должина 9.Нека ви уживајте во вашиот плажа патување за време на празници.5 = Insole Должина 11.5/Мажи : 10-10.5-5 = Insole Должина 8.Совети : Ние нудиме различни големина на располагање од XS да XXXL за Жените и Мажите.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : XS : НИ Жените : 3-4 = Insole Должина 8.

Главните карактеристики

Избор на клиент