.

.

LED Осветлување за Полнење за Архитектура Таџ Махал Светло Сет Компатибилен со Лего 21056, Не Градежни Блокови (Надградба на Верзија)

LED Осветлување за Полнење за Архитектура Таџ Махал Светло Сет Компатибилен со Лего 21056, Не Градежни Блокови

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

ДИЗАЈНИРАН ЗА ЛЕГО 21056 - врз Основа на лего ексклузивни изградба комплет модел, осветлува вашиот Таџ Махал да се направи вашиот модел повеќе убава и уникатна.БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ - LED светло комплет се сите, рачно изработени и од еколошки материјал, нема скриени безбедносни опасности, како што се burrs и мириси.ПОСЕБНИ НАПОМЕНИ - Ова е led светло за полнење само, моделот не е вклучена.Ве молиме да ја инсталирате led светло внимателно, без текот на извлекување, свиткување или тресење тоа.Напон треба да биде помалку од 1 A 5 V за да се избегне оштетување.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦА - Оваа led светло сет е најдобар подарок за Лего играчи, тоа може да го подобри децата имагинација и креативност.ЗА ИНСТАЛАЦИЈА - Доаѓа со упатството за корисникот и електронски прирачник.Се препорачува за возраст од 6 години и нагоре. 2 x Фарови-30 CM-Топло Бела. 6 x Фарови-15 CM-Топло Бела. 3 x 6-Проширување Одбори. 2 x 4-Проширување Одбори. 1 x 30cm USB Напојување со Кабел. 1 х АА Батерија Пакет. 4 x Поврзување Кабли-20 CM. 4 x Светлина Ленти-Топло Бела-15см.Делови Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент