.

.

Челик Змеј Алатки 2-3/8 x 1 High Speed Челик Annular Машина со 3/4 Weldon месо тело

Челик Змеј Алатки 2-3/8 x 1 High Speed Челик Annular Машина со 3/4 Weldon месо тело

DEN 1703.76

Пристапност
Во достапна форма

2 3/8" x 1" длабочина на сечење ХСС annular машина.Дијаметар на сечење : 2 3/8" - Сечење на Длабочина : 1" - 3/4" Weldon месо тело.Големи дупки може да се drilled до десет пати побрзо отколку со редовни вежби битови.Направи што се преклопуваат, дупки, slotting дупки и работ намалувања.Направен од тешки, високиот-брзо алатката за челик - Секоја специфична големина ласерски гравирани на месо тело.Челик Змеј Алатки 2-3/8" x 1" High Speed Челик Annular Машина со 3/4" Weldon Shank2 3/8" x 1" длабочина на сечење на високо-брзински челик annular машина со Дијаметар на сечење : 2 3/8" Сечење Длабочина : 1" 3/4" Weldon месо тело Намалувања дупки во челик точно, брзо и безбедно Големи дупки може да се drilled до десет пати побрзо отколку со редовни вежби битови се Направи се преклопуваат, дупки, slotting дупки и работ намалувања се Направени од јак, висока-брзина алатка челик Машина-заврши дупка-нема reaming потребна кога се користи со Лубрикант за Секоја специфична големина ласерски гравирани на месо тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент