.

.

Ezymall Женска Секојдневен Дуксери Pullover Блузи Drawstring Долг Ракав Суичери Падне Облека Со Џеб

Ezymall Женска Секојдневен Дуксери Pullover Блузи Drawstring Долг Ракав Суичери Падне Облека Со Џеб

DEN 367.20

Пристапност
Во достапна форма

65% Полиестер,35% Rayon. *Удобен Материјал : памук,полиестер и spandex,материјалот е дебела и удобно,се задржи топло во есен и зима*Дизајн : Долг Ракав Жените Pullover Sweatshirt/Солидна Боја/Lapel/Drawstring Јака/Половина Патент Sweatshirt/Кенгур Џебови/Падна Рамо/Ребрести Полите И Манжетни/Лабава Одговара Стил/Неврзан Блузи, За Жени/Туника Суичери За Жени*Натпревар : Овој Повик Pullover Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Главните карактеристики

Избор на клиент