.

.

Фан Desen-Американското Знаме 3x5 Фт,Тешки Полиестер, Водоотпорен САД Знаме,Делукс Везени Ѕвезди,Пораби Ленти и Месинг Grommets,НИ Знаме 3x5 За Надвор

Фан Desen-Американското Знаме 3x5 Фт,Тешки Полиестер, Водоотпорен САД Знаме,Делукс Везени Ѕвезди,Пораби Ленти

DEN 476.40

Пристапност
Во достапна форма

Екранот на Вашиот Патриотизам - Поздрав До Нашите Американското Знаме,Нашата Слобода И Нашата Иднина, Ветераните Кои се Бореле За Надеж И Вера,му оддаде Почит На Оние Кои Ја Бранат НИ Знаме.-САД Знаме-Стара Слава-сад Знаме.Фан Desen Премиум квалитет тешки НИ знаме 3x5 ft-Користење на четири реда на stitched летаат полите се користи за да се зајакне знаме hems и две рѓа-доказ месинг виси прстени.Трајни производи за сите груби отворено времето.Фан Desen Американското знаме 3x5 на отворено-Користење на 210 D полиестер Оксфорд ткаенина,добра водоотпорен и издржливи, сува брзо во најсветлите бриз.Темно сина и темно Црвена тече природно,со светли бои.Фан Desen САД Знамиња 3x5 фт,идеална за Семеен Дом,Канцеларија,дома, на отворено,или за тревник надвор,денот на Благодарноста,Божиќ.Планината и екранот на вашиот знамето пол за патриотски прослави-патриотски знаме.Пукна Со Гордост и Кога и каде,Како што се подигне Знамето на сад над.Екранот на Вашиот Патриотизам и се Чувствуваат на Емоции-Слобода и Иднина – Надеж и Верба !. 6 Месеци Гаранција-100% Задоволство Гаранција-Контактирајте Со Нас За Гаранција.Идеален за Ветеран на Подарок, Вооружените Сили Ден & Патриот Ден& Меморијалниот Ден на&денот на Благодарноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент