.

.

Дамка Смена -Кафе, Вино, Сок, Мастило, Идеален За Тула, Бетон, Варовник, Кварц, Мермер и Гранит Камен Почиста. Countertop Почиста и Тешко Дамка Смена

Дамка Смена -Кафе, Вино, Сок, Мастило, Идеален За Тула, Бетон, Варовник, Кварц, Мермер и Гранит Камен Почиста.

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

мермер-цемент, мермер-смола и кварц-смола agglomerate, чеша, песочник, basaltina-лава камен, стопена базалт, cementina, бетон, craquelé и стаклен керамика, clinker, cotto, гранит, lapped порцелански stoneware, полиран, природни и текстура порцелански stoneware, цемент инјекциска смеса, варовник, мермер, изложени тули, преуреди камен (Еко камен), порфир, кварцит, terracotta, травертин, tuff.By да се биде силен за нечистотии без промена на оригиналниот изглед на третира површината, Обоени Дамки Смена е идеално решение за сите површини дури и најпознатите деликатна.Лесна Апликација на Verticle Површини - Нека ова чистење биде подобро дома пријател да се отстрани обоени дамки од било каде.Чудо tratment на кујната cooktopa и countertops, бања шалтери, када и туш ѕид.Дела Длабоко Дебели Материјали - Не чистење!Брилијантен тешки формула брише од гравирани во место и дамка.Конкретната формулација на Обоени Дамки Смена, делува длабоко преку дебелина на материјалот, отстранување дури и постари, повеќе тврдоглави stains.Обновете го вашиот повеќето тврдоглаво обоени површината и да се направи тоа дамка слободни повторно!Течни spillages како што се кафе, вино, Овошје, сок, чај и пијалаци може да остави трајни дамки на вашиот countertops, или камени плочи.Сила на Дамки и Пријател на Површини - Обоени Дамки Смена е водата базирани на производот што го прави препорачаниот метод за совршен за чистење и поправка на обоени точки додека се мека и нежна на вашиот кат, контра или било која друга површина без да се менува тоа е сјај или изглед.Поради својата густа конзистентност, тоа лесно ќе го чисти вертикална.Придобивките & Карактеристики* на база на Вода состав специјално формулиран за чувствителни површини * Ефикасно ги отстранува сите длабоко и постарите дамки * Безбеден да се користи во затворени простории и на отворено – за дома или комерцијални прилагодувања * Едноставна апликација без понатамошни напори за да отстраните дамка * Густа течност паста погодна за вертикални површини премногу * Специфични формула за крајното отстранување на течни spillages * Ефикасни за мастило и маркери * Работи длабоко да се отстрани постари повеќе тврдоглави дамки Да, Тоа е толку Едноставно!Обновување На Вашата Површина Денес!.Постојана што е, се додека вие не се обидете Faber Дамка Смена.

Главните карактеристики

Избор на клиент