.

.

Corelle Координати Плоштадот Чиста Бела 1.5 Четвртиот Доделување Боул (Сет од 4)

Corelle Координати Плоштадот Чиста Бела 1.5 Четвртиот Доделување Боул (Сет од 4)

DEN 1895.52

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 4 служат чаши.Спакува и да се спаси!.Пауза и чип отпорни, направени од нашиот патентиран Vitrelle стакло технологија.Простор за заштеда на енергија : лесни и тенки, но екстремно издржливи.Микробранова, машина за миење садови & фурна безбедно.Направен во САД.Corelle Координати Плоштадот Чиста Бела 1.5 Четвртиот Доделување Боул (Сет од 4).

Главните карактеристики

Избор на клиент