.

.

Tonmp 100 КОМПЈУТЕРИ 5 Инчен 5 Дупки Кука и Јамка Пескарење Диск Sandpaper, 20 компјутери Секој од 60 80 120 150 240 Жито Песок Хартија За Случаен Орбита Сандерс (20 компјутери Секој од

Tonmp 100 КОМПЈУТЕРИ 5 Инчен 5 Дупки Кука и Јамка Пескарење Диск Sandpaper, 20 компјутери Секој од 60 80 120

DEN 498.96

Пристапност
Во достапна форма

100 КОМПЈУТЕРИ 5 Инчен 5 Дупки Кука и Јамка Пескарење Пршлен, 20 компјутери Секој од 60 80 120 150 240 Жито.Издржливи алуминиум оксид жито обезбедува побрз и долготрајни намали, трајни и анти-статички.Корисно за апликации во дрво, автомобилската, камен, пластика, fiberglass, Композитни, гума, кожа, стакло, и повеќе.кука и јамка стил на дизајн овозможува брз и лесен Sandpaper промени; велкро поддршка за солиден издржливост;.На кука и јамка пескарење диск направени од алуминиум оксид абразивни, трајни и анти-статички,.Стил : 20 Компјутери секој од по Ронки.

Главните карактеристики

Избор на клиент