.

.

Zackman Научни Магнетни Китови со Магнет, 4 Калај Може да Игра за Полнење, Четири Очи Inclusive (Црна)

Zackman Научни Магнетни Китови со Магнет, 4 Калај Може да Игра за Полнење, Четири Очи Inclusive (Црна)

DEN 214.80

Пристапност
Во достапна форма

МАГНЕТНИ КИТ - Искуство Магнетна Привлечност Меѓу Китови И Магнет.ДАМКА-FREE - Puddy Доаѓа Во Различни Бои Опции, Но Ќе Не Фрли Својата Боја.ИГРА КОМПЛЕТ - Доаѓа Со Магнет И Четири Очи.ПОДМАЧКАНА СИЛИКОНИ - Не-Токсични Силикони Исполнет Со Масло за Да се Спречи Puddy Од Сушење.ЗАБАВА И СТРЕС-СЛОБОДЕН - Дали Гледате На Китови Зафати Магнет, Или да се Заморувате Со Китови, Оваа Играчка Е Погодна За Сите Возрасти во Текот на 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент