.

.

Smead Организиран До Мулти Џеб Организатор, Осум Џебови, Писмо, Големина, Црна

Smead Организиран До Мулти Џеб Организатор, Осум Џебови, Писмо, Големина, Црна

DEN 270.96

Пристапност
Во достапна форма

Пластовидно џебови заземаат помалку простор од традиционалните две џеб папки и ви овозможува да ги погледнете документите на прв поглед.Вертикална ориентација е идеален за употреба во ранци; Трајни поли материјал е солза и отпорен на вода и лесно да се чисти.Секој џеб вклучува табот за идентификување на содржината.Текстура пред обезбедува професионален изглед.Таа има три или осум џебови кои имаат до 50 листови секој и се овозможи ефикасна под-поделба на датотеки.Боја : Црна На поли Stackit организатор е одлична за организирање на презентации и проекти.Таа има три или осум џебови кои имаат до 50 листови секој и се овозможи ефикасна под-поделба на датотеки.Карактеристики јазичиња dividers дека дозволите за етикетирање и subdivision.Ја навивам размавта обезбедува документи во место за да се спречи spills.Вертикална ориентација го прави лесен за пристап до документи и е торба за лаптоп пријателски.Издржливи поли материјал е солза и отпорни на вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент