.

.

Машки Шорцеви Универзитетот Логото Брз Сува Одбор Шорцеви Обука Лето, Пливање, Трчање Водови Шорцеви Beachwear Капење со Поставата

Машки Шорцеви Универзитетот Логото Брз Сува Одбор Шорцеви Обука Лето, Пливање, Трчање Водови Шорцеви Beachwear

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Drawstring затворање.Материјал : Изработени од полиестер, супер мазна, мека и ладно чувство, заштита од сонце.пот-абсорбента, нема бол, нема намалување, без деформација, не исчезнува.Помалку апсорпција на вода значително се намали во време на сушење на boardshorts.со џебови, 2 странични џебови, а задниот џеб, мрежа Поставата Внатре,еластична корселе со прилагодливи drawstring, средна должина, што е доволно за да се носат телефон и паричник, Тим Шема Дизајн.Погодни за пливање, плажа одмор, плажа, сурфање, трчање, играњето, дома и други плажа спорт и активности, е најдобар избор во секое време.Големина:Големи : Половината : 29"-32",X-Large : Половината 33"-36",XX-Large : Waistis 37"-39".Долго одбор шорцеви должина е над коленото, тоа ќе покаже вашиот шармантна слика и висок степен во исто време.Лесно прилагодување на корселе со прилагодливи drawstring да удобно ситуација.Вашето Задоволство е наш ВРВЕН Приоритет.Доколку не сте задоволни од било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас.Многу среќни да помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент