.

.

ZYSWP Чување на Кутии Кошеви Коцки Организатор Контејнери, кој се одвојува за Складирање Кошница,Фиока со Рачки за Складирање Кошница Изработени од Еколошки Памук (?

ZYSWP Чување на Кутии Кошеви Коцки Организатор Контејнери, кој се одвојува за Складирање Кошница,Фиока со Рачки

DEN 2201.52

Пристапност
Во достапна форма

★Плетенка мека памучна јаже рачки за лесно слајд во/надвор од полица, плакар, кабинет, шкафот или гардероба;. ★Компактен и Количка за лесно складирање под седиштето или во багажникот!Е совршен Носат На големината за долги летови и патот патувања. ★Исто така може да бидат сместени во домот,како голем tote за книги, козметика, патнички пелена caddy, па дури и како уметнички занает организаторот. ★Кој се одвојува за чистење :Нашиот уникатен дизајн им овозможува на повеќенаменското користење и лесен за чистење.Лесно се движат на tote околу користење на долга рачка. ★Симпатична подарок за дете: Ова е убаво направен мулти-функција "Голем Занает Caddy".Подарок за нова родителите и бебето.Тоа им помага да се поедностави вашата хаотичен живот со новото бебе, бидете досадни и преполни простори уредни и концизен.Висок-квалитет materials Sturdy памук и лен материјал.Тешки крои за издржливост за време на use Sturdy handle Rugged засилување се справи.Тој е дизајниран да ви даде најдобри тензија и удобност при превоз овие неверојатни складирање boxes Foldable простор за заштеда на енергија design Baskets може да биде укината за да зачувате простор кога не е во употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент