.

.

Wildhorn Kessler Женска Ски Панталони - Дизајниран во САД - Изолирани Водоотпорен Windproof Снег Панталони

Wildhorn Kessler Женска Ски Панталони - Дизајниран во САД - Изолирани Водоотпорен Windproof Снег Панталони

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Патент затворање.НАПРАВИ ДА се ДВИЖИ : За сопствени s став.Овозможувајќи да се бараат на непознати нашата зимска опрема се нуди неверојатен стил и удобно се вклопуваат.Целосно прилагодливи подигање на ткаенината штити од снег притаен на длабоко во прав дена.Интегрирани со лесен-зафат силиконска гума за џвакање gaiter како дополнителна претпазливост при пешачење кон backcountry работи.Брзо ослободување прилагодливи спакувани еластичен појас нуди удобност одговара дизајниран за вас.На направи за да се движат скатен корселе обезбедува целосна покриеност за разновиден опсег на движење на и надвор од планините.100% zoned топлина изолирани панталони лагер карактеристики нашиот потпис Wasatch кавер-print се прикажуваат некои од нашите омилени локалните планински врвови.Ние критички seamed нашите outerwear за дополнителен слој на заштита од топењето на снегот.Ергономски аглеста за лесен пристап, со или без јакна на Kessler аикидо панталони понуда 2 комплетно водоотпорен џебови за да го носат сите ваши планина додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент