.

.

Хјуи Двојно Wakesurf Одбор Торба Патна Торба 66 Долго

Хјуи Двојно Wakesurf Одбор Торба Патна Торба 66 Долго

DEN 1096.80

Пристапност
Во достапна форма

СУПЕР ИЗДРЖЛИВ - 600 D Поли Телото.РЕФЛЕКСИВНИ НАЗАД - Чувајте ги вашите одбори кул, дури и во најжешките денови.ЗАШТИТА - Пена насекаде да се заштити вашиот одбори, дури и од TSA!.ВРВОТ на ПРОПУСТЛИВИ - Висат на Рака и Пропустливи за да се овозможи торба и табли да се исуши.ЧУВАЊЕ, СКЛАДИРАЊЕ, ЧУВАЊЕ - Суви области за вашиот телефон, се вклопуваат џебови, се лизга џеб за вашите чевли или мокра крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент