.

.

LINKOMM Ethernet Мрежа Жица Влијание Удар-Надолу Алатка со 66, 110 и Krone Ножеви

LINKOMM Ethernet Мрежа Жица Влијание Удар-Надолу Алатка со 66, 110 и Krone Ножеви

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Удобноста зафат лесно да се справи; insert (внеси) и се сече жица во една едноставна операција.Прилагодливи влијание-сила (ЕВЕ и ЗДРАВО) за разни кабел престанок апликации.Кука, extractor алатка и ножот складирање вградени во рачката.Вклучува 110, 66 и Krone ножеви; лесно сечилото вметнување пресврт и да се заклучува во место.Премиум висок квалитет на никел позлатен 110/66 ножеви за најпрецизен кабел за прекин на работниот однос.LINKOMM Мрежа Жица Влијание Удар-Надолу Алатка со 66, 110 и Krone Ножеви Оваа алатка е професионална удар-надолу алатка која се внесува и сече жица во една операција.Тоа доаѓа со 66, 110 и Б.К ножеви, кои се меѓусебно и реверзибилна.Влијанието на вредноста прекинувачи на сила на пролетта-акција од низок до висок за различни инсталација на апликации.Удар-надолу алатка овозможува сигурен, лесен-за-користење операција.Пакет Содржина - 1 X удар надолу влијание алатка - 1 X 66/110 блок ножот - 1 X Krone блок ножот.

Главните карактеристики

Избор на клиент