.

.

Шампион во машка Класика Џерси Мускулите Tee

Шампион во машка Класика Џерси Мускулите Tee

DEN 235.20

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук; Оксфорд Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Ring-откачи памучна ткаенина за екстра мекост.Атлетик одговара за удобност.Тесна јака, за повеќе модерни одговара.Левата страна на градите, 'C' лого и В печ на ракав.За повеќе од 90 години, Шампион атлетик носат има опремена спортисти во автентични спортски облека пред, за време и по натпреварот.

Главните карактеристики

Избор на клиент