.

.

C9 Шампион во машка Ракави Техника Tee

C9 Шампион во машка Ракави Техника Tee

DEN 1948.80

Пристапност
Во достапна форма

94% Полиестер, 6% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Полу-опремени : Удобно, телото впивам одговара.Дуо Сува - фитили влага, суши брзо.Дише ткаенина помага да се задржи кул.УВ Заштита на 50+.Истегнување.Мажите Перформансите на Воз Техника Мускулите од C9 Шампион ви помага да се протурка оние тешки вежби со wicking ткаенина што дише да ви помогне да бидете кул.Овој класичен маица без ракави има 50+ UV заштита да им помогне на блокира штетните зраци.

Главните карактеристики

Избор на клиент