.

.

Lukhang Подарок Архитектура: Таџ Махал Модел Зграда Поставите Модел Комплет и Подароци за Деца и Возрасни ,Микро Мини Блок 3950pieces (со Боја сандак)

Lukhang Подарок Архитектура: Таџ Махал Модел Зграда Поставите Модел Комплет и Подароци за Деца и Возрасни ,Микро

DEN 1119.84

Пристапност
Во достапна форма

Образовни вредност : Lukhang Таџ Махал Архитектура градењето модели на групи, преку собранието на градежни блокови, обука на децата физички координација способност.Подобрување на иновации способност и когнитивната способност.Поради огромниот обем на проектот, семејства може да се соберат заедно и истовремено да го промовира комуникација помеѓу членовите на семејството.Да имаат добар време заедно.Добар квалитет мини микро блокови : Таџ Махал модел микро блок собата е направен од оригиналниот АБС материјал, издржлив пластични постави.Блокови во зградата се како мали како 4 mm x 5 mm, и помали тули, на подобро.Многу исклучителна подароци : забава, забавни игри, погоден за подароци за деца и возрасни лица над 14 години.По завршувањето на работата, се соберат дома, побрзај да се изгради и да се прикаже светот-познати ракотворби и исклучителна 3 D уметнички дела.Слично на ЛЕГО но не лего : мини блок група се состои од 3950 компјутери микро блокови, вклучувајќи детални чекор-по-чекор боја инструкции, и таписерии детали од различни големини и колор компоненти.Ова градење на блок има одличен зграда искуство, повеќе тешка, комплексна и детална од било кој друг градење на блок.Затоа, по завршувањето на работата, јас има повеќе смисла на остварување.Ве молиме имајте во предвид : Ако најдете проблем во производот или да го најдете дека производот е недостасуваат некои делови, ве молиме контактирајте со продавачот прво, и продавачот ќе брод исчезнати делови за вас бесплатно.Ние ќе ви обезбедиме подобра услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент